הגיע הזמן שיקראו עליכם בחדשות

יחסי ציבור דיגיטליים, הדבר החם הבא בעולם הפרסום 
אתר המומלצים מציע לכם כתבה שתפורסם בכל אתרי החדשות המובילים בישראל בקליק אחד
Show More
 

איך לפרסם את העסק למליון איש?

 

01/19 - 01/23

Click here to add your own content, or connect to data from your collections.

From:

$550

ראיון עיתונאי באולפן 

01/19 - 01/23

Click here to add your own content, or connect to data from your collections.

From:

$399

סרטון תדמית 

01/19 - 01/23

כתבה עיתונאית על העסק שלכם הכוללת ראיון אישי והצגת תמונות אשר תפורסם באתר המומלצים ומשם תופץ לכל אתרי החדשות המובילים בישראל 

From:

1200 ש"ח 

כתבת תדמית 

01/19 - 01/23

הופעה באינדקס מקומות התיירות המומלצים בישראל אשר תופיע באתר המומלצים 

ההצטרפות לשירות הנה ללא עלות. 

From:

0

הופעה באינדקס

למה הפרסום באמצעות תוכן עובד טוב יותר?

התוכן הוא המלך.  אנחנו מאמינים כי בשנת 2019 הצרכנים הם חכמים יותר ואינם מסתפקים בפרסומות הסטנדרטיות אלא מחפשים אחרי המלצות תוכן איכותי.

פעמים רבות עסקים משקיעים כסף רב בפרסומות שאינן משיגות תוצאות ממשיות. הדרך הנכונה להגיע לליבו של הלקוח עוברת דרך סקירה עיתונאית מהימנה של המותג.

יחסי ציבור דיגיטליים בקליק אחד!

היום כבר לא צריך לרדוף אחרי עיתונאים כדי להופיע באתרי החדשות המובלים בישראל. אנו עורכים עבורכם כתבת תדמית עיתונאית ומפיצים אותה בקליק אחד באתרי החדשות המובילים בישראל באמצעות פלטפורמת Outbrain או Taboola. הכתבה יכולה להופיע באתרים כגון Mako, Themarker, הארץ, חדשות 2, ג'רוזלם פוסט, מעריב, כלכליסט ועוד.

הגיע הזמן שכולם ישמעו על העסק שלכם!

הכתבת תפורסם במשך כחודש על מנת לקבל את התוצאה הרצויה, בין כחצי מליון לכמיליון חשיפות לקהל רלוונטי. ניתן לעצור את הפרסום בכל רגע נתון או להמשיך את הפרסום ככל שתחפצו.

לצורך הפצת הכתבה באמצעות פלטפורמת Outbrain או Taboola  יש להעביר פרטי כרטיס אשראי. חשבונית עבור מימון המודעות תצא מהחברות הנ"ל ישירות על שם הלקוח, בסוף החודש, בהתאם לתקציב שסוכם עם הלקוח.  אנו נדאג להעביר לכם את החשבוניות.  כמו כן בסוף החודש תקבלו דוח מפורט ובו רשימת האתרים שבהם הופעת בחודש הנתון.

איזו כתבה מתאימה לעסק שלכם?

ניתן לבחור בין כתבת תדמית לבין ראיון באולפן. ראיון מצולם מתבצע באולפן חדשות, באמצעות טכנולוגייתGreen screen . את קטע הוידיאו הסופי אנו מטמיעים בתוך כתבת תדמית שתפורסם באתר המומלצים ומשם מפיצים את הכתבה בכל אתרי החדשות בישראל .

במידה והנכם מעוניינים בראיון כתוב בלבד ניתן לבצע אותו לשיקולכם באמצעות פגישה פנים אל פנים במשרדי סימפל מדיה או לחלופין באמצעות שיחת וידיאו בסלולר או שיחת טלפון.  

תהליך הראיון לכתבת תדמית

הראיון יתקיים על ידי העיתונאית דינה אברמסון, במהלך הראיון תתבצע סקירה מקיפה של המותג שלכם, הרקע האישי שלכם, המוצר או השירות, קהלי היעד, הבשורה הצרכנית שלכם ועוד.

אישור הכתבה  

לאחר הראיון,  בטווח של כ 14 יום תשלח הכתבה לאישורכם. הכתבה תשלח בקובץ Word עליו תוכלו להוסיף הערות או תיקונים החשובים עבורכם. ניתן לשלוח את ההערות או התיקונים בטווח של 7 ימים, הם יוטמעו בכתבה והיא תשלח לאישורכם הסופי .

פרסום הכתבה באתר המומלצים

לאחר אישור הכתבה והסדרת תשלום, הכתבה תעלה לאוויר ותפורסם באתר  במדור המתאים לסוג העסק שלכם. לדוגמה: תרבות, נדל"ן, תיירות, הורות, זוגיות, אוכל, משפט, כלכלה ועוד.

הכתבה כוללת מלבד ראיון גם: תיוגים של מילות מפתח מרכזיות, הטמעת תמונות או וידיאו, ניתן גם להטמיע מספר טלפון או לינק ישיר לאתר שלכם.

 

נעים להכיר

 

את אתר המומלצים מפעיל משרד הפרסום סימפל מדיה. העורכת הראשית באתר הנה העיתונאית דינה אברמסון אשר עבדה שנים רבות בין היתר באתרים כגוןMako , ,Ynet ערוץ 13, ערוץ 20  ועוד. מלבד עבודתה העיתונאית היא משמשת כמרצה בכירה לתחומי הפרסום הדיגיטלי בטכניון, במשרד הכלכלה ובמשרד התיירות.

מחירון 

כתבת תדמית 

מתפרסמת באתר המומלצים ומשם מופצת לכל אתרי החדשות המובילים בישראל באמצעות פלטפורמות תוכן שיווקי 

1,200 ש"ח 

סרטון תדמית 

סרטון תדמית המצולם בבית העסק שלכם ונועד לגרום ללקוחות לרצות להגיע לעסק שלכם  

5,000 ש"ח 

ראיון באולפן 

ראיון עיתונאי באולפן חדשות אותו ניתן לפרסם באתר שלכם, באתר המומלצים, ברשתות החברתיות של המומלצים וגם שלכם. 

2,500 ש"ח 

טוב לשמור על קשר!

  • White Facebook Icon

צרו קשר 

אתר המומלצים  |  03-6738647 | dina@simplemedia.co.il

@2018 Simple Media

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon