פעם כדי לקבל במה בתקשורת היה צריך להתחנן לעיתונאים או להוציא סכומי עתק, היום ניתן להופיע באתרי החדשות המובילים בקליק אחד. איך? בשביל זה יש את  Outbrain ו Tabula​

איך ניתן להתפרסם באתרי החדשות המובילים? בישראל, תכנים המתפרסמים באמצעות   outbrain יכולים להופיע באתרים כגון גלובס, דה מארקר, Mako, ONE, כלכליסט, הארץ ועוד.

 Tabulaמאפשרת לכם להתפרסם ב Ynet, walla ועוד. שתי החברות הישראליות עושות חייל בעולם כולו והן בהחלט מהוות חלק מהמהפכה הדיגיטלית.

בשנת 2018  Tabula הכריזה על קצב מכירות של 100 מיליון דולר בשנה הראשונה של היחידה העסקית החדשה שלה  self service" " לטאבולה מרכז פיתוח גדול בישראל ומשרדים בניו יורק, לוס אנג'לס, לונדון, ניו דלהי, בנגקוק, שנגחאי, איסטנבול ועוד. בין לקוחותיה  נמנות חברות תוכן כביזנס אינסיידר, האפינגטון פוסט, האינדיפנדנט ועוד רבות אחרות, כך על פי כלכליסט

על מה צריך להקפיד כדי להצליח בפרסום?
לצאת מהראש הפרסומאי ולעבור לראש עיתונאי, להעניק לגולשים תוכן אמיתי, איכותי שיכול להעניק לו ערך מוסף. להקפיד על כתיבה עיתונאית ומשכנעת ברמה גבוהה תוך שילוב מוצלח בין מסרים אינפורמטיביים לבין הנעה לפעולה.

לשאלה הכי חשובה, כמה עולה לנו התענוג הזה?

התשובה היא, לא הרבה בכלל, במקום לשלם לרשתות התקשורת עשרות אלפי שקלים על כתבה, כפי שהיה ועדיין נהוג. טאבולה ואאוטבריין גובות מאתנו תשלום רק כאשר הגולשים מקליקים על הכתבה. כך שניתן להגיע לחשיפה של מאות אלפי גולשים ולשלם רק שקלים בודדים בכל פעם שמישהו מקליק על הכתבה שלכם, את התקציב כאמור אתם קובעים. המינימום הוא 20$ ליום.

מה יוצא לי מזה?

חוץ מחשיפה אדירה, מיתוג ותהילה כמובן גם לקוחות פוטנציאלים, שהכתבה המפורטת תאפשר להם להבין למה דווקא אתם יכולים לתת להם מענה על צורך. בנוסף הכתבה יכולה להיות נקייה לחלוטין מכל תוכן שיווקי, 100% עיתונאית. אולם ניתן להטמיע קוד מעקב אחרי כל מי שנכנס לקרוא את הכתבה כך שכאשר הוא יסיים את הכתבה תתחיל לעקוב אחריו פרסומת בפייסבוק או בגוגל.

בתמונה: כך נראה ההבדל בין פרסום באנר לפרסום תוכן שיווקי 

איפה כדי לפרסם את הכתבה המקורית?
אחרי שהבנו שהטיזר לכתבה מככב באתרי החדשות הגדולים והגולשים הקליקו על הטיזר, הם מגיעים לכתבה עצמה. את הכתבה ניתן לפרסם באתר שלכם אבל רצוי יותר לפרסם אותה באתר ניטראלי שיש לו נראות מקצועית כדי שהגולשים לא יקבלו את ההרגשה שמדובר בהמלצה עצמית.
חברת הפרסום סימפל מדיה מציעה לכתוב עבורכם את הכתבה ולפרסם אותה באתר המומלצים, אתר העסקים המובילים בישראל.

אז איך מתחילים?

יש לכם שאלות נוספות על תחום הפרסום הדיגיטלי, רוצים לקבל עזרה בהקמת הקמפיין הראשון? אנחנו כאן בשבילכם.

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon