הגיע הזמן שיקראו עליכם

 בכל אתרי החדשות המובילים בישראל!

למה הפרסום באמצעות כתבות תוכן עובד יותר?

 

התוכן הוא המלך.  אנחנו מאמינים כי בשנת 2019 הצרכנים הם חכמים יותר ואינם מסתפקים בפרסומות הסטנדרטיות אלא מחפשים אחרי המלצות תוכן איכותי.

פעמים רבות עסקים משקיעים כסף רב בפרסומות שאינן משיגות תוצאות ממשיות. הדרך הנכונה להגיע לליבו של הלקוח עוברת דרך סקירה עיתונאית מהימנה של המותג!

להתפרסם בכל מקום בקליק אחד! 

להתפרסם בכל מקום בקליק אחד 

היום כבר לא צריך לרדוף אחרי עיתונאים כדי להופיע באתרי החדשות המובלים בישראל. אנו עורכים עבורכם כתבת תדמית עיתונאית ומפיצים אותה בקליק אחד באתרי החדשות המובילים בישראל באמצעות פלטפורמת Outbrain או Taboola. הכתבה יכולה להופיע באתרים כגון Mako, Themarker, הארץ, חדשות 2, ג'רוזלם פוסט, מעריב, כלכליסט ועוד.

נעים להכיר

מי אנחנו ומה הניסיון שלנו 

 

איזו כתבה מתאימה לעסק שלכם?

איזו כתבה יכולה להתאים לכם יותר?

 

ניתן לבחור בין כתבת תדמית לבין ראיון באולפן. ראיון מצולם מתבצע באולפן חדשות, באמצעות טכנולוגייתGreen screen . את קטע הוידיאו הסופי אנו מטמיעים בתוך כתבת תדמית שתפורסם באתר המומלצים ומשם מפיצים את הכתבה בכל אתרי החדשות בישראל .

במידה והנכם מעוניינים בראיון כתוב בלבד ניתן לבצע אותו לשיקולכם באמצעות פגישה פנים אל פנים במשרדי סימפל מדיה או לחלופין באמצעות שיחת וידיאו בסלולר או שיחת טלפון.  

הגיע הזמן שכולם ישמעו עליכם 

להתפרסם בכל מקום בקליק אחד 

הכתבת תפורסם במשך כחודש על מנת לקבל את התוצאה הרצויה, בין כחצי מליון לכמיליון חשיפות לקהל רלוונטי. ניתן לעצור את הפרסום בכל רגע נתון או להמשיך את הפרסום ככל שתחפצו.

לצורך הפצת הכתבה באמצעות פלטפורמת Outbrain או Taboola  יש להעביר פרטי כרטיס אשראי. חשבונית עבור מימון המודעות תצא מהחברות הנ"ל ישירות על שם הלקוח, בסוף החודש, בהתאם לתקציב שסוכם עם הלקוח.  אנו נדאג להעביר לכם את החשבוניות.  כמו כן בסוף החודש תקבלו דוח מפורט ובו רשימת האתרים שבהם הופעת בחודש הנתון.

תהליך הראיון 

תהליך הראיון 

הראיון יתקיים על ידי העיתונאית דינה אברמסון, במהלך הראיון תתבצע סקירה מקיפה של המותג שלכם, הרקע האישי שלכם, המוצר או השירות, קהלי היעד, הבשורה הצרכנית שלכם ועוד.

אישור הכתבה  

לאחר הראיון,  בטווח של כ 14 יום תשלח הכתבה לאישורכם. הכתבה תשלח בקובץ Word עליו תוכלו להוסיף הערות או תיקונים החשובים עבורכם. ניתן לשלוח את ההערות או התיקונים בטווח של 7 ימים, הם יוטמעו בכתבה והיא תשלח לאישורכם הסופי .

פרסום הכתבה באתר המומלצים

לאחר אישור הכתבה והסדרת תשלום, הכתבה תעלה לאוויר ותפורסם באתר  במדור המתאים לסוג העסק שלכם. לדוגמה: תרבות, נדל"ן, תיירות, הורות, זוגיות, אוכל, משפט, כלכלה ועוד.

הכתבה כוללת מלבד ראיון גם: תיוגים של מילות מפתח מרכזיות, הטמעת תמונות או וידיאו, ניתן גם להטמיע מספר טלפון או לינק ישיר לאתר שלכם.

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon